>
psychoterapia
Jesteś w: Terapeuci i trenerzy

 

JOANNA DULIŃSKA - jest psychologiem
/wydział psychologii UW/, dyplomowaną psychoterapeutką i nauczycielką pracy z procesem Research Society for Process Oriented Psychology w Zurichu, posiada licencję psychoterapeutyczną i trenerską Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Zajmowała się psychoanalizą lacanowską, potem od 1991 roku psychologią zorientowaną na proces. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Założyła ośrodek psychoterapeutyczno - szkoleniowy POZA CENTRUM.
Prowadzi zajęcia z zakresu psychologii zorientowanej na proces, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia w zakresie negocjacji, mediacji, komunikacji interpersonalnej, podejmowania decyzji grupowych, przywództwa, planowania społecznego, organizacji zespołów ludzkich, superwizje dla terapeutów, terapię indywidualną, par, rodzin, grupową.
Ma 19 letniego syna Jaśka. Kocha las, uwielbia pływać i czytać - szczególnie baśnie. Interesuje się mitologią. Ur.1967

KONTAKT:
jdulinska@pozacentrum.pl

 

Michal DudaMICHAŁ DUDA - psycholog (UW). Od 1991 zajmuje się psychologią procesu. Dyplomowany psychoterapeuta i nauczyciel psychologii procesu Research Society for Process Oriented Psychology w Zurychu. Współzałożyciel Ośrodka Psychoterapeutyczno-Szkoleniowego POZA CENTRUM i Instytutu Psychologii Procesu. Reprezentant Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu w Polskiej Radzie Psychoterapii.

Pracował w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW; współpracował z Podyplomowym Studium Public Relations przy UW i PAN, a także firmami szkoleniowymi: Specialist & Friends (później House of Skills), Access, Agencja Kształcenia Kadr, Instytut Rozwoju Biznesu oraz z Fundacją im. Stefana Batorego i Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Obecnie: prowadzi praktykę psychoterapeutyczną, superwizje, coaching i szkolenia w ośrodku Poza Centrum; jest niezależnym trenerem i konsultantem organizacji i firm w zakresie: komunikacji, przywództwa, pracy z grupami, budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów, pracy z relacjami oraz radzenia sobie ze stresem.

Lubi muzykę i podróże. Nie lubi pożyczać książek. (ur. 1967r)

KONTAKT:
tel: 502 616 396
michal@pozacentrum.pl

 

KATARZYNA BEQUILLARD - Jestem coachem pracującym metodą Psychologii Procesu z wyboru, pasji i zamiłowania. Praca jest dla mnie przyjemnością bo kocham to co robię.  Po wielu latach poszukiwań znalazłam swoją ścieżkę życiową i z radością pomagam odnaleźć ją innym.
Ukończyłam dwuletnie studium Psychologii Procesu,  Roczny Kurs Coachingu oraz wiele szkoleń i warsztatów pogłębiających moje  umiejętności i stosowane narzędzia.
Prowadzę coaching w języku polskim i francuskim pod superwizją dyplomowanego nauczyciela.
Posiadam doświadczenie zawodowe jako manager oraz osoba zarządzająca międzynarodową firmą konsultingową.
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie  Paris I – Pantheon – Sorbonne – kierunek zarządzanie w hotelarstwie i turystyce.
Prywatnie jestem uczącą się siebie kobietą, partnerką i matką.  Wspólnie z mężem tworzę szczęśliwy,  polsko-francuski dom i wychowuje dwóch synów : Cezarego i Alexandra.
Lubię podróże, sporty ekstremalne i dobre jedzenie.

KONTAKT:
Tel.: 668 521 668
kbequillard@pozacentrum.pl

 

KATARZYNA BEKIER - psycholog, absolwentka kierunku: psychologia kliniczna WSFIZ w Warszawie. Jest członkiem Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. W 2004r. ukończyła I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, w ramach Szkolenia Dyplomowego ma prawo do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod superwizją. Prowadzi terapię indywidualną, par, rodzin, grupy rozwoju osobistego, coaching, warsztaty oraz szkolenia dla firm.
Szczególnie interesuje ją odkrywanie długoterminowych wzorców życiowych - ich znaczenia w czasie kryzysu, jakim może być np. choroba, konflikty i trudności w kontaktach międzyludzkich, utrata sensu życia, problemy związane z pracą, wypaleniem zawodowym - twórcze rozwijanie potencjału, który ze sobą niosą oraz życie "ścieżką serca".
Lubi podróże, spotkania z przyjaciółmi oraz filmy: "Przystanek Alaska", "Chirurdzy" (Ur. 1973r.)

KONTAKT:
kasia.bekier@gmail.com
tel. 663 199 104

 

AGATA GEBHARDT -
Jestem coachem towarzyszącym w drodze zmian osobistych i zawodowych. Specjalizuję się w coachingu metodą psychologii procesu, który poszerza świadomość na temat ról jakie pełnimy w życiu, wartości jakie nas prowadzą,  a także pozwala zrozumieć znaczenie trudnych wydarzeń, symptomów.  Odebrane informacje stanowią niezwykły potencjał  do osiągania  naszych celów,  odkrywania i podążania ścieżką serca czyli życia w zgodzie ze sobą.
Interesuje mnie człowiek w zmianie i zmiana w człowieku oraz relacje, które według Arnolda Mindella  "są jednym ze sposobów w jaki doświadczamy samych siebie".
Ukończyłam studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej  UJ oraz studia podyplomowe 'Coaching profesjonalny' ALK w Warszawie. Swój warsztat i kompetencje coacha kształtowałam na szkoleniach i warsztatach certyfikowanych przez  ICF oraz  przez Instytut Psychologii Procesu. Ukończyłam Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces oraz  roczne warsztaty Coachingu metodą Psychologii Procesu, które uprawniają mnie do prowadzenia coachingu tą metodą pod stałą superwizją. Jestem w trakcie rocznego studium rozwiązywania konfliktów przygotowującego mnie do roli mediatora.

Jestem kochaną i kochającą żoną, kobietą bezdzietną, rocznikiem'68, blogerką (www.gebhara.wordpress.com), poetką. Lubię wino, kobiety i muzykę :)

KONTAKT:
tel.: 609 210 461
agebhardt@pozacentrum.pl

 

 

MAGDALENA KOWALSKA - Psychologią Procesu (POP) zajmuje się od 2008 roku. Ukończyła dwuletnie Studium Psychoterapii, roczne studium Polityki Relacji oraz roczny kurs coachingu POP. Jest studentką szkolenia dyplomowego IPP. Uczestniczyła w warsztatach psychologii zorientowanej na proces w Polsce i za granicą. W ramach szkolenia ma prawo do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i par, coachingu oraz zajęć grupowych pod stałą superwizją, wg metody Arnolda Mindella. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania podróżnik, mieszka ze swoim owczarkiem niemieckim. Od lat interesują ją relacje międzyludzkie, a jej pasją jest odkrywać o co w nich chodzi. Lubi dobre kino, otwarte przestrzenie i głębokie rozmowy o życiu.

KONTAKT:
tel. kom. 501 34 14 96
e-mail: mkowalska@pozacentrum.pl

 

OLGA LIBICH-BLUSZCZ - ukończyła I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu. W ramach Szkolenia Dyplomowego ma prawo do prowadzenia psychoterapii i zajęć grupowych pod stałą superwizją. Pracuje z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz w psychoterapii grupowej. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Pracy z procesem uczyła się w IPP od nauczycieli polskich i zagranicznych. Uczestniczyła w warsztatach m.in. z Arnoldem Mindellem, Maxem Shupbachem, Kate Jobe, Joe Goodbreadem i innymi. Na studiach doktoranckich w Instytucie Kultury Polskiej zajmowała się tematyką starości. Praktykuje jogę i interesuje się medycyną holistyczną. Lubi ludzi. Zajmuje się ich sprawami i uwielbia wspólnie z nimi znajdować rozwiązanie.

KONTAKT:
tel. kom. 509 078 011
kolibich@pozacentrum.pl

 

MARTA MALINOWSKA - aktorka, absolwentka   Akademii Teatralnej w Warszawie. podczas studiów na AT zajmowała się interpretacją dramatów Szekspira przy pomocy psychoanalizy lacanowskiej oraz wpływem tematyki "Śniącego ciała" na warsztat  reżyserski   Krystiana   Lupy. Studiowała  
również   kulturoznawstwo   i uczęszczała na zajęcia z psychoanalizy lacanowskiej na UW. Od 2004 r. studiowała tzw. Metodę (the Methode) u
Elizabeth Kemp - Dyrektor Artystycznej Actors Studio w Nowym Jorku.
Od 2007 r. uczęszcza na zajęcia w szkole Psychologii Procesu "Poza Centrum" specjalizując się w wykorzystaniu narzędzi psychologicznych w pracy aktorskiej. Ukończyła Dwuletnie Studium Psychologii procesu, Roczne Studium Pracy  z Relacjami oraz Coaching Psychologii Zorientowanej na Proces. Zdała egzaminy coachingowe I jest uprawniona do pracy jako coach pod superwizją. Specjalizuje się  w art coachingu, pracuje jako coach z aktorami i reżyserami.
Od 2011 z Joanną Dulińską oraz Michałem Dudą współtworzy teatr procesowy Dreambody & Theatre. Obecnie można ją oglądać na scenie Teatru Konsekwentnego w Warszawie.

 

 

MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA - jest dyplomowaną psychoterapeutką oraz absolwentką psychologii klinicznej i osobowości na UKSW. Pracowała z osobami chorymi na depresję, z osobami z zaburzeniami snu i zaburzeniami lękowymi w szpitalu na Nowowiejskiej. Prowadziła także jako trener szkolenia dla firm z zakresu negocjacji, komunikacji,  budowania zespołu, umiejętności kierowniczych i menedżerskich. Przez 5 lat prowadziła grupę terapeutyczną dla osób chorych na SM  w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego. Prowadziła także grupy terapeutyczne dla młodzieży w Stowarzyszeniu ASLAN.  
Od 1999 roku zajmuje się psychologią zorientowaną na proces.  Posiada licencję Instytutu Psychologii Procesu i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu uprawniającą do prowadzenia psychoterapii, mediacji i pracy z grupami metodą psychologii procesu.
Od 8 lat prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin oraz terapię grupową. Prowadzi także zajęcia dotyczące asertywności, relacji interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów i komunikacji.
Ma syna Michała i Rafała. Lubi Dostojewskiego, Tolkiena i Nową Zelandię.

KONTAKT:
mszczepanska@pozacentrum.pl
tel. kom. 694 847 511

 

GRZEGORZ SZCZEPAŃSKI - Jestem psychologiem (UKSW) oraz dyplomowanym psychoterapeutą. Posiadam licencję Instytutu Psychologii Procesu i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu uprawniającą do prowadzenia psychoterapii, mediacji i pracy z grupami metodą psychologii procesu.
Od 2003 roku prowadzę praktykę prywatną w Ośrodku Poza Centrum. Oprócz prywatnej praktyki pracowałem jako terapeuta z osobami przewlekle chorymi psychicznie, z młodzieżą, z osobami umierającymi w hospicjum, z młodzieżą autystyczną, a także z osobami w podeszłym wieku.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz grupową. Specjalizuję się w pracy z:
- zaburzeniami obsesyjno - kompulsyjnymi (OCD),
- depresją
- lękami
- zaburzeniami psychosomatycznymi
- niskim poczuciem wartości
- nieśmiałością
- trudnościami w byciu asertywnym
- kryzysami w relacjach
Jako trener prowadzę autorskie warsztaty rozwoju osobistego (m.in. o asertywności, twórczości i ekspresji poprzez śpiew). Lubię śpiewać i oglądać seriale :)

Kilka godzin sesji w tygodniu przyznaczam dla osób, które potrzebują psychoterapii, a są w trudnej sytuacji finansowej. Sesje te są w cenie 1/4 mojej regularnej stawki. Jeśli znaleźliście się Państwo w takiej sytuacji, to proszę o kontakt.

KONTAKT:
gszczepanski@pozacentrum.pl
tel. kom. 696 576 385

 

GRZEGORZ ZIELIŃSKI

Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na UW.
Dyplomowany Psychoterapeuta Psychologii Procesu. Posiada uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami metodą psychologii procesu.

Uczy psychologii procesu na Dwuletnim Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu we Wrocławiu.

Prowadzi terapię indywidualną, par i grupową, coaching, warsztaty rozwojowe.

Zajmuje się zagadnieniami związanymi z karierą, podejmowaniem decyzji, motywacjami, przyzwyczajeniami i schematami w życiu zawodowym i osobistym.
Prowadzi warsztat z Psychologii Kariery oraz Krótkoterminową Terapię Trudności z Motywacjami.

Kolejnym obszarem pracy są relacje a przedewszystkim wpływ emocji i przekonań na zachowania w relacjach. Prowadził razem z Katarzyną Olgą Libich warsztaty z cyklu "Przepływ w relacjach".

Zainteresowany tematami społecznymi, współzałożyciel Centrum Dialogu Społecznego ( CDS ) przy Instytucie Psychologii Procesu.
W ramach CDS prowadzi Debaty Publiczne, Fora Otwarte oraz Procesy Grupowe.
Tata ośmioletniej Rutki. Pasjonuje się sf, szczególnie lubi książki Isaaca Asimova.

(ur.1974).

KONTAKT:
gzielinski@pozacentrum.pl
tel. kom. 501 409 481


KAMISIA ANNA STASZEWSKA - dyplomowana psychoterapeutka psychologii procesu i absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych UW. Na studiach kończyła specjalizacje pomoc terapeutyczna i praca z osobami uzależnionymi. Trening psychoterapeutyczny odbywała w kraju w ramach Instytutu Psychologii Procesu i w The Process Work Institute Portland OR, gdzie zdobyła Dyplom. Pracowała w różnych ośrodkach zdrowia psychicznego i rozwoju osobistego przez ostatnie 8 lat. Obecnie pracuje z osobami z podwójnymi diagnozami w jednej z agencji zdrowia psychicznego w Oregonie USA. Pracuje także niezależnie prowadząc terapię indywidualna, par, rodzin i facylituje grupy korzystając z metody psychologii procesu. Szczególnie bliski jest jej temat relacji i proces przemiany osobistej oraz praca z organizacjami. Ur.1977

KONTAKT:
kamisia.ania@gmail.com
1 503 619 7536 (nr w USA)

 

Powrót na górę
Jesteś w: Terapeuci i trenerzy

Zarezerwuj sesję

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

asertywność

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash